دوره آموزشی 14مدل شیرینی سنتی قزوین

مشخصات دوره
در حال تکمیل: بله
مدت زمان: 2 ساعت
جنسیت: مختلط
روزهای هفته: متعاقبا اعلام میگردد
نوع دوره: مجازی
محل برگزاری: مرکز ۱
ظرفیت باقیمانده: 48
۲٬۹۹۰٬۰۰۰ ریال
۲٬۹۹۰٬۰۰۰ ریال
توضیحات

شیرینی یکی از خوراكي‌هاي خوشمزه و لذيذ است كه در سر‌تاسر دنیا انواع مختلفی دارد و براي يادگيري و موفقيت در آن بايد عشق و علاقه بسياري داشته باشيد؛ همچنين بايد فوت و فن‌های آن را به طور کامل آموزش دیده باشید زیرا پخت شیرینی‌هاي خوشمزه كار بسيار آساني نيست.

براي تبديل شدن به يك شيريني پز عالي بايد بار‌ها و بار‌ها تكرار و تمرين داشته باشيد و روز به روز به هدف خود نزديك تر شويد.شیرینی پزی از هنر‌های بسیار قدیمی ایرانیان است که در انواع مراسم اعم از عروسی، تولد، ختم، مهمانی و… با انواع نوشیدنی میل می‌کنند؛ مي‌توان گفت اين هنر از زمان هخامنشيان شروع شده است و آنقدر پیشرفت کرد كه امروزه در هر شهری از ایران شیرینی مخصوص به آن شهر را خواهید یافت.از ماده‌های اصلی شیرینی، آرد و تخم مرغ است که در اکثر شیرینی‌ها به کار برده می‌شود؛ و برای شیرین کردن آن نیز از انواع شکر، عسل، شربت افرا، نشاسته استفاده می‌شود.
در این  دوره مجازی شما با پخت 14 مدل شیرینی سنتی قزوین آشنا می شوید که به طور مفصل در سرفصل ها موجوداست. مجازی بودن این دوره این ا مکان را به شما میدهد تا بارها دوره را مرور نمایید.

سرفصل ها

در این دوره سرکار خانم افشار، مدرس این دوره، دستورالعمل پخت 14 نوع شیرینی سنتی قزوین را به صورت حرفه‌ای آموزش خواهد داد.


شیرینی های که در این دوره تدریس خواهند شد:


1- برنجی بشقابی


2-نان نخودی


3-شیرینی پسته‌ای


4-شیرینی گردویی


5-شیرینی پادرازی


6-نان قندی


7-شیرینی بادامی


8-نان چایی


9-شیرینی یاقوتی


10-کلوچه گردویی


11-نان برنجی


12-شیرینی اتابکی


13-شیرینی حاج کریمی


14-نان چرخی

پیش‌نیازها
ندارد
منابع آموزشی
تمام سر فصل ها توسط استاد ارائه میشود
نظرات