آموزش مجازی ICDL1 (مبانی، ویندوز، اینترنت)

مشخصات دوره
در حال تکمیل: بله
مدت زمان: 8
جنسیت: آقایان/بانوان
روزهای هفته: متعاقبا اعلام میگردد
نوع دوره: مجازی
محل برگزاری: مرکز ۱
ظرفیت باقیمانده: 16
۸٬۹۰۰٬۰۰۰ ریال
۸٬۹۰۰٬۰۰۰ ریال
توضیحات

ICDL به معنای گواهینامه بین‌المللی رایانه و مخفف عبارت International Computer Driving License  است. این مدرک معتبرترین مدرک در زمینه آموزش مقدماتی کار با کامپیوتر است. این گواهی نشان‌دهنده آشنایی شما با هفت مهارت مبانی کامپیوتر، ویندوز، اینترنت، word، Excel، Access و PowerPoint است. دوره‌های مربوط به این گواهینامه، به دو دوره مقدماتی (ICDL1) و پیشرفته (ICDL2)  تقسیم می‌شود. با توجه به گسترش روزافزون توسعه فناوری اطلاعات، داشتن مهارت کار با رایانه یکی از اساسی‌ترین مهارت‌های مورد نیاز برای هر فرد جهت ورد به جامعه و بازار کار می‌باشد. 

در این دوره شما با اصول اولیه کار با رایانه و صفر تا صد کار با ویندوز و اینترنت به صورت مجازی آشنا می شوید. ویدئوهای این دوره به طور دائم در اختیار شما قرار می‌گیرد و این امکان را دارید تا به راحتی و در هر زمان آنها را ملاحظه و به طور نا محدود مرور نمایید.

از آنجایی که داشتن گواهینامه ICDL جزو گواهینامه‌های پیش و بدو استخدم است، بعد از گذراندن این دوره، گواهینامه جهاددانشگاهی را که مدرک استخدامی، قابل ترجمه و مورد تایید کلیه نهادها و سازمانهای دولتی و خصوصی است، را دریافت می‌نمایید.

سرفصل ها

سرفصل های دوره اموزشی ICDL 1 به صورت زیر است : 


آشنایی با مبانی کامپیوتر


آشنایی با Windows


آشنایی با اینترنت

پیش‌نیازها
این دوره از مقدمات آموزش کامپیوتر شروع شده واحتیاجی به پیش نیاز ندارد.
منابع آموزشی
کتاب آموزش هفت مهارت جهاددانشگاهی
آینده شغلی
یادگیری مهارت های هفت گانه ICDL بیانگر کفایت در مهارتهای کامپیوتری است.
از این رو سازمانی که در نظر دارد به نیروی انسانی یا کارمندان خود آموزش دهد باید اطمینان حاصل کند، پولی که به این برنامه اختصاص داده است، به خوبی صرف می شود. بنابراین برای آزمونهای استخدامی در داخل و خارج از کشور حیاتی ست.
نظرات